Стратегія розвитку Глинянської об’єднаної територіальної громади

Дата: 10.06.2021 14:05

З метою визначення основних напрямків розвитку, обґрунтування принципів просторового та економічного розвитку громади  у довготерміновій перспективі головою Глинянської об’єднаної територіальної громади, Чоронописом В.В.,  була проведена нарада.

На нараді були присутні фахівці міської ради, а також представники містобудування та розробки економічних стратегій розвитку :

Леськів А.В. – перший заступник міського голови.

Паньків Я.Р.  –  другий заступник міського голови.

Кончук В.Л. – начальник відділу архітектури та земельних ресурсів.

Левицька Н.С. –-  начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності .

Івасюк Л.В. – головний спеціаліст відділу економіки та інвестицій.

Сирватка А.О. – головний спеціаліст (архітектор) відділу архітектури та земельних ресурсів.

Андіан Фітьо - консультант з бюджетних  та фінансових питань асоціації міст України.

Надія Леськів - менеджер з стратегічного розвитку територіальних горомад від Г О України .

Микола Лопушанський - фахівець з містобудування.

Під час обговорення було визначено необхідність розробки «Стратегії розвитку Глинянської об’єднаної  територіальної громади». Обговорено важливі рішення для покращення інвестиційної привабливості громади. По завершенні обговорень вирішили винести на розгляд сесії міської ради питання розробки «Стратегії розвитку Глинянської  об’єднаної  територіальної громади».