З днем медичного працівника!

Дата: 20.06.2021 08:40

День медичного працівника в Україні – щорічне професійне свято медиків. Це свято для того, щоб відзначити внесок медиків, які служать нашій країні, піклуючись про своїх співгромадян та здоров'я нації.

Цю професію обирають за покликом душі, тільки людина з великим серцем здатна присвятити своє життя медицині, віддати всі свої знання та всі свої сили благородній справі – збереженню здоров’я та спасінню життя інших. Цілодобова праця, мужність та стійкість, доброта та самовіддача медиків – запорука доброго здоров’я ще до моменту народження дитини і протягом усього життя людини. День медика – чудова нагода ще раз подякувати нашим медикам за їх сумлінну та невтомну працю, адже переоцінити величезну роль медиків неможливо.

Шановні медики! Від всього серця вітаємо зі святом! Бажаємо міцного здоров’я! Щастя вам і вашим родинам! Професійних звершень, успіхів у роботі та натхнення в усіх улюблених справах!