З днем Конституції України!

Дата: 28.06.2021 08:00

Щорічно 28 червня відзначають державне свято з нагоди ухвалення головного закону України — День Конституції.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло становленню України як самостійної та незалежної держави й повноправного суб’єкта міжнародних правових відносин.

Від щирого серця вітаємо українців зі святом, бажаємо відчуття захищеності та справедливості. Нехай це свято додасть Вам наснаги в роботі та житті на благо України! Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, а принципи демократії, рівності, верховенства права, повністю втілюються в наше повсякденне життя.