Відкриття сироварні.

Дата: 21.06.2021 12:40

У Грушківському психоневрологічному інтернаті, що знаходиться на території Глинянської ТГ, відкрили сироварню. Головною метою заходу було ознайомлення з особливостями виробництва та переробки  молочних продуктів.

На початку події всіх гостей привітала керівник КЗ ЛОР «Грушківський Психоневрологічний інтернат» Наталія Олександренко. Також, слово мали голова Глинянської ТГ Володимир Чорнопис, голова фермерського господарства «Малинівка» Петро Вовк, громадський та політичний діяч Богдан Кунда, директор КЗ Львівської обласної ради «Будинок воїна» Олег Височанський, завідувач медико-санітарної частини Львівського державного університету внутрішніх справ Тарас Олександренко, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко, староста Словітського старостинського округу Глинянської ТГ Оксана Лемішка.

Благословив присутніх та освятив сироварню настоятель церкви Святого Миколая м.Глиняни о.Андрій Лукачик.

Як зазначила Наталія Олександренко, все вдалося завдяки клопіткій щоденній праці колективу, яка призвела до здійснення давньої мрії – відкриття сироварні.

З нагоди відкриття сироварні відбувся святковий концерт.