Вітання з днем народження 1-31 червня 2021 року.

Дата: 01.07.2021 09:03

Глинянська міська рада щиро вітає з ювілейним Днем народження завідувача НД с.Погорільці - Цюру Іванну Петрівну, з ювілейним днем народження завідувача НД с.Розворяни, бібліотекаря - Петрів Надію Юліанівну, депутата Глинянської міської ради - Заверчук Богдана Івановича, директора Підгайчиківського ЗЗСО І-ІІ ст. - Сеньків Ганну Євстахівну,  з ювілейним днем народження директора Глинянської музичної школи - Купин Лілію Володимирівну, з днем народження головного бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціальних послуг (захисту) - Токар Ірину Петрівну, а також головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціальних послуг (захисту) - Шандро Христину Романівну.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Нехай кожен день буде сповнений добром та щастям. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Хай Матір Божа вас охороняє і  Господь вам з неба добро посилає.