З днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2021 08:00

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України 23 серпня в Україні відзначається державне свято – День Державного Прапора України.

Благородні синій і жовтий його кольори, які традиційно трактують як поєднання безхмарного неба, що простягнулося над хлібними ланами, уособлюють миролюбство, ратну працю й достаток мільйонів українців – від півночі до півдня, від заходу до сходу.

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Нехай серця кожного наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Щиро бажаю миру нашій країні!

Хай спокій, щастя, любов та добробут запанують в кожному домі!

З повагою, міський голова Володимир Чорнопис.