З 30 річницею Незалежності України!

Дата: 24.08.2021 08:00

Упродовж сторіч мільйони українців боролися за здобуття незалежності, пройшли через зради, війни та голодомори. А здобувши таку омріяну свободу й державність, уже покоління наших сучасників було змушене відстоювати свободу та європейський вибір на революціях, а згодом – зі зброєю в руках захищати суверенітет і територіальну цілісність Української держави від зазіхань північного сусіда.

За 30 років незалежності Україна подолала надзвичайно багато викликів. Але ми вистояли, стоїмо й неодмінно переможемо!

Усі великі успіхи нашої держави складаються з досягнень кожного небайдужого українця. Тож давайте з нагоди найважливіших свят України покладатися на успіх наших спільних дій, які єднають нас, зміцнюють нашу країну, нашу громаду. Нехай ці свята додадуть Вам наснаги в ім’я процвітання нашої держави, нашого краю. Хай любов до рідної землі не згасає в серці навік. Зичу вам міцного здоров’я, благополуччя, сил, наснаги, реалізації всіх ваших задумів і ідей. Щастя, достатку та мирного неба кожній українській родині. Зі святом - Вас!

З повагою, міський голова Глинянської ТГ Володимир Чорнопис