Фото без опису

  У житті кожного з нас є багато свят, як особистих, так і офіційних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День рідного міста. Він об’єднує всіх, кому дорогі Глиняни, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у цьому місті. У такий день ми всі відчуваємо себе частинкою великої родини.

  Усі досягнення, якими багате місто й наша громада, складаються з вашої щоденної праці, знань і талантів!

  Дякую всім вам за небайдужість до долі рідного міста, тим, хто словом і ділом змінює кожен день життя на краще. І представникам старшого покоління – мудрим наставникам,  і молоді з її енергією і бажанням будувати і розвивати громаду. Я вірю у вашу активну громадянську позицію і впевнений, що ваша творча уява, натхнення, сміливість, розум – гарантія розвитку і процвітання нашого міста і всієї України.

  У цей непростий для нашої держави час, коли триває неоголошена війна  та війна на сході країни й боротьба з пандемією коронавірусу,  нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

  День народження – це завжди приємне і радісне свято. Свято, яке знаменує новий етап розвитку і час для аналізу попередніх досягнень. Від імені депутатів, виконавчого комітету, від імені всіх працівників міської ради та від себе особисто вітаю всіх з Днем міста і бажаю злагоди, добробуту і процвітання, здоров’я, довголіття, родинного тепла і щастя кожній родині!

 

     З повагою, міський голова Глинянської ТГ  Володимир Чорнопис