Святкування Дня Незалежності України, 24 серпня 2021 року,  в Глинянській територіальній громаді розпочалося з молебеню за Україну у всіх храмах  громади. Після молебеню, біля каплички по вулиці Львівській міста Глиняни та по старостинських округах відбулося віче. Також у м.Глиняни та с.Куровичі були проведені  спортивно-масові заходи та змагання. Далі в Центральному парку м.Глиняни та в с.Куровичі відбувся святковий концерт з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України.

Глинянська міська рада щиро дякує всім хто долучився до організації свята, працівникам Народного дому м.Глиняни Іванні Хас та Марії Сукнаровській,  завідувачу Народному дому «Просвіта» Ганні Сірант та дирекції Куровицького ЗЗСО І-ІІІ ст., працівникам відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціальних послуг (захисту), КП «Зодчий», учасникам художньої самодіяльності м. Глиняни ансамблю “Калиновий цвіт”, дуету Іванна Хас і Оксана Стадник, дитячо-юнацькому хору “Берегиня” Святовоздвиженського монастиря ЧСВВ с. Словіта, учасникам художньої самодіяльності с. Вижняни ансамблю “Намисто”, учасникам художньої самодіяльності с. Розворяни ансамблю “Розворяночка”, чоловічому хору  храму Введення в храм Пресвятої Богородиці с. Перегноїв, народно- вокально-хореографічному ансамблю “Викрутасики” філія с. Словіта, учасникам художньої самодіяльності с. Якторів ансамблю “Весняночки”, народному хору “Колос” с. Куровичі,  квартету викладачів Глинянської музичної школи, учасникам художньої самодіяльності с. Кривичі “Козачки”, танцювальній студії “Плеяда” м. Глиняни,  хору храму Св. Миколая “Херувами” м. Глиняни, хору храму Праведної Анни м. Глиняни, учасниці художньої самодіяльності с. Заставне Ромі Процишин, дуету викладача Марті Жарківській  і учениці Андріані-Божані Карпель Глинянська  музична школа, дуету бандуристів викладачів  Марті Жарківській і Христині Олексів Глинянська музична школа,  Олегу Кримінському читець м. Глиняни, Анні-Марії Процишин с. Розворяни,  дуету Марічці Ширі і Вероніці Юзві с. Куровичі, Зеновію Кулицькому с. Розворяни,  Ковальчук Марії с. Куровичі, ведучим заходу  Іванні Цюрі та  Михайлу Здоровезі.

З повагою, голова територіальної громади Володимир Чорнопис