Екологічна безпека Глинянської громади

Дата: 07.09.2021 15:57

Взявши  до уваги чисельні звернення жителів сіл Підгайчики, Куровичі та  Підгачиківської первинної  організації  РОУТМР , щодо ведення на території  Глинянської ТГ  господарської діяльності ТзОВ «Агроль» , а саме стан екологічно безпеки та її вплив на навколишнє середовище.  Головою Глинянської ТГ Володимиром Чорнописом видано розпорядження та скеровано головного спеціаліста загального відділу Глинянської міської ради  Володимира Неділька на ТзОВ «Агроль»  для перевірки з дотримання підприємством природоохоронного законодавства.

Розпочато перевірку у сладі комісії :

• міського голови м. Глиняни  - Володимира Чорнописа
  • головного спеціаліста загального відділу Глинянської міської ради – Володимира Неділька
  • членів ініціативної групи села Підгайчики:  Бурича Миколи Миколайовича, П`ятковської  Анни Теодорівни.
  • депутата  Глинянської  ТГ та представника Підгачиківської первинної  організації  РОУТМР Шпехт Михайла Адольфофича.

Дана перевірка проводилась у писутності директора ТзОВ «Агроль » Бачинського Івана Івановича та юриста Дутко Соломії .