Благоустрій території Глинянської територіальної громади

Дата: 09.09.2021 16:00

Проведено ряд робіт з відновлення об’єктів інфраструктури на території громади.

Завдяки зусиллям старости Перегноївського старостинського округу Сергія Ониськіва та працівників КП «Зодчий» депутата Ігора Гвоздецького та місцевих жителів проведено роботи з ремонту двох переходів через річку, відновлено сходи, закінчуються роботи по будівництву приміщення для зберігання інвентаря на кладовищі в с. Кривичі.

На території Куровицького старостинського округу старостою Іваном Маргітичем, досягнено домовленості з дорожніми службамита проведено планування дорожнього покриття в напрямку с.Туркотин.

Ведуться роботи по відновленню вуличного освітлення на території громади : в с.Погорільці, с.Словіта, с.Перегноїв, с.Куровичі, с.Солова та частково в м.Глиняни. А  саме заміна мереж та ламп на енергозберігаючі.

Завдяки місцевому підприємцю О. Ухач  буде встановлено нову кахельну  піч у Відділені освіти, культури , молоді та спорту, охорони здоров’я , соціальних послуг (захисту) Глинянської міської ради в с. Словіта

Проведення таких робіт заплановано по всій території громади.

З повагою, міський голова Володимир Чорнопис