!!! Спалюванню – СТОП !!!
В українському сільському господарстві досі залишилась традиція — восени, після збору врожаю, підпалювати рештки бадилля, сухої трави або листя.
Закликаємо громадян відмовитись від спалювання рослинних залишків !!!
Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.
Враховуючи вище зазначені наслідки, органічне сміття – листя, бадилля, траву – краще не спалювати, а закомпостувати, забезпечивши ґрунт необхідними поживними речовинами, зробивши його родючішим.
Дотримання цих простих вимог позитивно вплине на стан довкілля, а головне – не нашкодить здоров’ю людей!
Глинянською ТГ спільно з Львівським РУ ГУ ДСНС України у Львівській області створено комісію з числа представників Глинянської міської ради, працівників ДСНС, національної поліції, екологічної інспекції, засобів масової інформації, працівників лісового та мисливського господарства, для проведення рейдів з метою недопущення виникнення пожеж в природніх екосистемах на підпорядкованій території Глинянської ТГ.
Штраф за самовільне випалювання рослинності або її залишків складає:
на громадян від 3060 до 6 120 гривень
на посадових осіб від 15 300 до 21 420 гривень
Будьмо відповідальними за збереження довкілля.
Спільними зусиллями збережімо природу !
Виконавчий комітет Глинянської ТГ
Львівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області