В українському сільському господарстві досі залишилась традиція — восени, після збору врожаю, підпалювати рештки бадилля, сухої трави або листя.

Закликаємо громадян відмовитись від спалювання рослинних залишків !!!

Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

Враховуючи вище зазначені наслідки, органічне сміття – листя, бадилля, траву – краще не спалювати, а закомпостувати, забезпечивши ґрунт необхідними поживними речовинами, зробивши його родючішим.

Дотримання цих простих вимог позитивно вплине на стан довкілля, а головне – не нашкодить здоров’ю людей!

Глинянською ТГ спільно з Львівським РУ ГУ ДСНС України у Львівській області створено комісію з числа представників Глинянської міської ради, працівників ДСНС, національної поліції, екологічної інспекції, засобів масової інформації, працівників лісового та мисливського господарства, для проведення рейдів з метою недопущення виникнення пожеж в природніх екосистемах на підпорядкованій території Глинянської ТГ.

Штраф за самовільне випалювання рослинності або її залишків складає:

на громадян             від  3060  до  6 120  гривень

на посадових осіб   від 15 300  до  21 420  гривень

Будьмо  відповідальними  за  збереження  довкілля.

Спільними  зусиллями  збережімо  природу !

Виконавчий комітет Глинянської ТГ

Львівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області