З ДНЕМ РЯТІВНИКА !

Дата: 17.09.2021 09:03

Прийміть щирі вітання з нагоди нашого професійного свята – Дня рятівника!

За роки існування Служба порятунку здобула всенародну довіру та повагу. Захищаючи життя і здоров’я людей, ліквідовуючи пожежі, наслідки аварій та катастроф, ви проявляєте свою високу професійну підготовку і вміння в найкоротші терміни реагувати на будь-яку надзвичайну ситуацію. Відвага, сміливість, рішучість та самовідданість – ці чесноти складають сенс життя, гідність та покликання наших рятувальників.
Окрема шана ветеранам, які створювали і розбудовували рятувальну службу, запроваджували її традиції та надалі продовжують демонструвати приклад відданості своїй професії.
Дякую всім працівникам служби порятунку за сумлінну та плідну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків. Ви справжні Герої, які повсякчас ризикують власним життям і здоров’ям заради порятунку інших.
Переконаний, ваш професіоналізм, сила духу, витримка та взаємодопомога будуть і надалі слугувати надійним фундаментом гарантування безпеки життя і здоров’я наших громадян.
Вітаю кожного зі святом та бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя, добра та мирного неба над рідною українською землею.

З повагою, міський голова Володимир Чорнопис