18 вересня - Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» !!!

У всьому світі сьогодні 18 вересня 2021 року о 10:00 год стартувала соціально-екологічна акція до Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day.
Загальна ідея акції полягає у тому, щоб об’єднати громадян та зробити Україну чистою разом!
Організатор в Україні - Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства соціальної політики України, Обласних державних адміністрацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Спільно з Міжнародним рухом «School Recycling World», Українським державним центром позашкільної освіти, Національним еколого-натуралістичний центром, Всеукраїнською асоціацією громад, Всеукраїнським молодіжним центром, Національною молодіжною радою України, громадськими організаціями, молодіжними рухами.
Незаперечною є істина «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». На превеликий жаль, проблема чистого довкілля стає дедалі глобальнішою.
Під гаслом «Побачив? Прибери!», з метою поліпшення екологічної ситуації у рідному містечку, разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу учні Глинянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Перегноївської ЗЗОШ І-ІІ ступенів, Словітська ЗЗСО, Куровицької ЗЗОШ І-ІІ ступенів від молодших до старших класів активно долучилися до проведення щорічної міжнародної екологічної акції до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».
Локаціями прибирання цього разу були: парк Шевченка, озеро за Глинянами, озеро «Парники» та прилеглі до шкіл території. Разом з директорами та учителями діти зібрали чимало сміття, мотивуючи своїм прикладом усіх приєднуватися до події та разом ставати більш свідомими та ековідповідальними. Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЗробимо Україну чистою разом!