18 вересня - Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» !!!

У всьому світі сьогодні 18 вересня 2021 року о 10:00 год стартувала соціально-екологічна акція до Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day. 
Загальна ідея акції полягає у тому, щоб об’єднати громадян та зробити Україну чистою разом! 
Організатор в Україні - Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства соціальної політики України, Обласних державних адміністрацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Спільно з Міжнародним рухом «School Recycling World», Українським державним центром позашкільної освіти, Національним еколого-натуралістичний центром, Всеукраїнською асоціацією громад, Всеукраїнським молодіжним центром, Національною молодіжною радою України, громадськими організаціями, молодіжними рухами.
Незаперечною є істина «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». На превеликий жаль, проблема чистого довкілля стає дедалі глобальнішою.
Під гаслом «Побачив? Прибери!», з метою поліпшення екологічної ситуації у рідному містечку, разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу учні Глинянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Перегноївської ЗЗОШ І-ІІ ступенів, Словітська ЗЗСО, Куровицької ЗЗОШ І-ІІ ступенів від молодших до старших класів активно долучилися до проведення щорічної міжнародної екологічної акції до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».
Локаціями прибирання цього разу були: парк Шевченка, озеро за Глинянами, озеро «Парники» та прилеглі до шкіл території. Разом з директорами та учителями діти зібрали чимало сміття, мотивуючи своїм прикладом усіх приєднуватися до події та разом ставати більш свідомими та ековідповідальними. 

Зробимо Україну чистою разом!