Вітання з днем народження 1-31 жовтня 2021 року.

Дата: 01.10.2021 09:00

Глинянська міська рада щиро вітає з ювілейним днем народження керуючу справами виконкому Глинянської міської ради – Розумійко Наталію Романівну, з днем народження інженера з інфраструктури - Миколайчука Василя Петровича, завідувача ЗДО «Веселка» с.Куровичі - Кавчак Надію Іванівну, бухгалтера - Пілат Марію Ярославівну, начальника загального відділу Глинянської міської ради - Гарасим’як Мирославу Зіновіївну, з ювілейним днем народження завідуючу ЗДО «Промінчик» с.Підгайчики - Якубовську Марію Антонівну, з днем народження бухгалтера - Ониськів Тетяну Іванівну, директора Словітського ЗЗСО І-ІІІ ст. – Лемішку Любов Антонівну, начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності - Левицьку Наталію Степанівну, а також з днем народження депутата Глинянської міської ради - Яремчук Марію Миколаївну.

Бажаємо міцного здоров'я, нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, посмішками та чудовими емоціями! Гарного настрою, натхнення, наснаги, творчих злетів, потужних звершень, добробуту, оптимізму і миру! Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання! Нехай тепло й затишок завжди панують у вашому домі, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду. Хай Матір Божа вас охороняє і  Господь вам з неба добро посилає.