З днем працівників освіти!

Дата: 03.10.2021 09:00

В першу неділю жовтня святкують своє професійне свято люди, які обрали сенсом життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню вчителя протягом всього життя.

Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так вчитель віддає дітям неоціненні скарби людських якостей. Саме вчитель веде вихованців стежками незвіданої країни знань, дає перші уроки добра, чесності та справедливості, прищеплює любов до рідної землі, культури, традицій.

Шановні освітяни, щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.
Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.
Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!