Повідомляємо про завершення строку громадських обговорень заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документу державного планування «Генеральний план с.Солова, Глинянської міської територіальної громади, Львівського району, Львівської області» з метою отримання зауважень та пропозицій у письмовій формі відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Заява про визначення обсягу СЕО зазначеного проекту документу державного планування була розміщена в друкованих засобах масової інформації:

- Народне слово, від 16.09.2021, м.Золочів

- Воля народу, від 16.09.2021, м.Буськ

а також на сайті Глинянської міської ради в мережі інтернет на веб-сайті https://hlyniany-rada.gov.ua/ від 16.09.2021 року.

Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу СЕО, відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» становить не менше 15 днів з дня її оприлюднення і завершився 01.10.2021 року.

Протягом зазначеного строку зауважень та пропозицій від громадськості до Глинянська міська рада не надходило:

поштова адреса:

80720, Львівська область, Львівський район, м. Глиняни, вул. Шевченка, буд. 38