Висока пожежна небезпека

Дата: 07.10.2021 12:18

Висока пожежна небезпека !!!

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попереджає, що 7-10 жовтня по всій територій області в тому числі у Глинянській ТГ висока (4-й клас) пожежна небезпека.
Просимо мешканців територіальної громади бути обережними у поводженні з вогнем, не палити залишки після збору врожаю сільськогосподарських культур, адже, на жаль, вогонь не шкодує нікого, гинуть люди, тварини, знищується родючий шар ґрунту та рослини.
Також у таку погоду гострою стає проблема загорянь на торфовищах, адже температура повітря унеможливлює їх утримання у достатньо зволоженому стані.

Шановні громадяни! Будьте обережні, бережіть себе і природу навколо себе, а якщо помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях – телефонуйте за номером «101».