Вітання з днем народження 1-30 листопада 2021 року.

Дата: 01.11.2021 17:03

Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження бібліотекаря Глинянської міської бібліотеки – Буткевич Галину Ярославівну, з днем народження депутатів Глинянської міської ради - Рибака Ореста Михайловича та Сеника Володимира Романовича, завідувача НД с.Словіта - Здоровега Михайла Ярославовича та старосту Словітського старостинського округу - Лемішку Оксану Степанівну.

Бажаємо міцного здоров'я, нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, посмішками та чудовими емоціями! Гарного настрою, натхнення, наснаги, творчих злетів, потужних звершень, добробуту, оптимізму і миру! Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання! Нехай тепло й затишок завжди панують у вашому домі, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду. Хай Матір Божа вас охороняє і  Господь вам з неба добро посилає.