Ми сильні духом і нашою єдністю – Володимир Чорнопис

Дата: 22.11.2021 16:30

У народі є приказка про те, що очам страшно, а руки роблять. Дійсно так і є. Коли дивишся на обшарпану будівлю, яка викликає розпач, іноді не знаєш, з чого починати. А потім крок за кроком починаєш робити. І от уже видно результат, і ти ним задоволений. Чи не кожний господар переживав подібний досвід.

Ось і наш центр територіальної громади, місто Глиняни, відтепер тішиться оновленою будівлею міської ради. Історична для міста споруда зазвучала кольором і красою. Ремонт фасаду, мощення по периметру бруківкою, очищення прилеглої території завершені. Дякуємо всім причетним: депутатському корпусу, виконавцям робіт, працівникам КП «Зодчий». Дякую мешканцям, які підходили, цікавились, підказували – все було враховано.

Роботи продовжаться проектуванням площі навколо ради. А наступним кроком буде її облаштування. Є надія на подальшу командну роботу, бо це – запорука наших з вами успіхів.

Робота в центральній частині міста не означає, що околиці залишаться поза увагою. І місто і старостинські округи є в планах на проведення робіт з благоустрою, ремонту об`єктів інфраструктури, екологічних заходів, розвитку територій.

Слід лише розуміти, що все можемо робити за кошти бюджету. І бюджету, звісно, не вистачатиме, щоб зробити все і одразу. Тому важливо зараз зацікавлювати інвесторів, залучати кошти та спрямовувати їх на розвиток громади.

Віримо: нам усе вдасться, бо ми сильні духом і нашою єдністю. Працюємо далі.