До уваги мешканців громади.

Дата: 02.12.2021 11:41

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25 травня 2011 року № 555 та з метою забезпечення врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, Глинянська міська рада повідомляє про початок громадських слухань, по :

• Детальному плану території в с.Підгайчики Глинянської міської ради Львівського району Львівської області з метою зміни цільового призначення земельної ділянки №462188490Н:13:000:0409
  • Детальному плану території в с.Підгайчики Глинянської міської ради Львівського району Львівської області з метою зміни цільового призначення земельної ділянки №462188490Н:13:000:0585

Підстава розроблення рішення - Глинянської міської ради № 1429 та № 1430 від 18 серпня 2021 року.

Замовник: Глинянська міська рада.

Розробник: ФОП Лопушанський М.

Проекти доступні для ознайомлення в приміщенні Глинянської міської ради та в старостинському приміщенні Підгайчиківського старостинського округу з 9.00 до 17.00.

Строк подання пропозицій до 13 грудня 2021 року  Пропозиції чи зауваження подавати головному спеціалісту(архітектору) відділу архітектури та земельних ресурсів Глинянської міської ради СИРВАТЦІ А. та старості Підгайчиківського старостинського округу КЛОСОВСЬКІЙ О.

13 грудня 2021 року о 12.00 в старостинському приміщенні Підгайчиківського старостинського округу будуть проведенні громадські слухання з дотриманням передбачених карантинних вимог.