Вітання!

Дата: 07.01.2022 12:18

Прийміть найщиріші вітання з величним, світлим та радісним святом Різдвом Христовим! Нехай це величне свято принесе кожному радість зустрічі з дорогими людьми, зцілить стомлену клопотами душу й поверне сили, розтрачені на вітрах життя. Кожне свято Різдва Христового приносить дивовижні миті, незабутні хвилини щастя і благодаті. Хай і сьогоднішнє свято принесе вам виконання усіх світлих помислів і допоможе знайти свою дорогу, що веде до повної гармонії душі і тіла. Щиро зичу кожній родині любові та довіри, здоров’я та благополуччя, міцної віри в серці та натхнення у здійсненні благородних справ. Нехай цей світлий день об`єднає усіх нас, хто зустрічає це свято в колі найближчих і найдорожчих людей, та тих, хто далеко від рідної домівки і благословляє наші помисли, слова і діла. Нехай кожна оселя, в цей день, наповниться світлою радістю та дзвінким дитячим сміхом, прийдешній рік для всіх нас буде багатим на добро та принесе достаток в кожну оселю. Христос рождається! Славімо Його!

Міський голова Володимир ЧОРНОПИС!