З 1 січня 2022 року в Україні набув чинності Закон України «Про основи національного спротиву» Важливою його складовою є територіальна оборона, рух опору та підготовка громадян України до національного спротиву.

Як виглядатиме створення сил територіальної оборони на Львівщині? Хто може зголоситися і як?

На Львівщині дислокується 103 окрема бригада Сил територіальної оборони, до якої належать 7 батальйонів територіальної оборони Збройних Сил України. Їх управління будуть розгорнуті найближчими тижнями у семи районах області.

Вступити до лав сил територіальної оборони означає вступити на військову службу за контрактом в резерві.

Для цього громадянам України потрібно:

- вікова категорія від 18 до 57 років;

- звернутися до районного центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП) за місцем реєстрації, де Вам підкажуть усі подальші дії.

Детальна інформація - за адресою: м.Львів, вул. Ів.Франка, 25, або за даним номером телефону: +38 (096) 080-69-87.

Служба за контрактом у силах територіальної борони відбувається таким чином:

- без відриву від звичайного життя;

- раз на місяць відбуваються навчання вогневої, тактичної, інженерної підготовки та тактичної медицини. До навчань залучають інструкторів з бойовим досвідом;

- за бажанням, можна пройти навчальні збори та курси підвищення кваліфікації тільки у своєму підрозділі.