Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження завідувача сектору відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров'я, соціальних послуг (захисту) - Демського Володимира Петровича, завідувачку НД с.Вижняни, бібліотекарку - Руду Надію Степанівну, завідувачку бібліотеки с.Підгайчики -Ходакевич Христину Михайлівну, директора Перегноївського ЗЗСО І-ІІ ст. - Квасницю Петра Мироновича, реєстратора ЦНАП - Гукову Оксану Анатоліївну, старосту Заставнянського округу - Костіва Олега Богдановича, прибиральницю службових приміщень - Мимрин Ольгу Василівну, депутатів Глинянської міської ради - Гвоздецького Ігора Миколайовича та Бандровську Ірину Василівну.

В цей нелегкий час бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Сімейного затишку, злагоди і добробуту у ваших родинах.  Хай Матір Божа вас охороняє і  Господь вам з неба мир і добро посилає!