На запрошення керівництва ґміни Целестинув, Республіка Польща, делегація Глинянської міської ради взяла участь у ювілейному святкуванні 70-річчя утворення ґміни. Щирі вітання від міського голови Володимира Чорнописа та мешканців громади прозвучали на багатолюдному святкуванні. Заочні знайомства з нашими польськими друзями відбулися після початку активної фази російсько-української війни. Представники влади Целестинова телефонували, дізнавалися про наші потреби, надавали допомогу. Для наших захисників були передані спальні мішки, каремати, військова форма і взуття, бензинові генератори, продукти харчування. Для шпиталів та місць проживання внутрішньо переміщених осіб - постіль, рушники. Перебуваючи на фронті з волонтерським екіпажем, заступник міського голови Андрій Леськів попросив українських воїнів підписати прапор для польських побратимів. Цей прапор був вручений вітрові ґміни Целестинув під час урочистостей. В часі візиту делегації було обговорено плани обох сторін щодо підписання угоди про партнерство наших громад, можливості для реалізації спільних проектів у гуманітарних, економічних, бізнесових напрямках, обміну досвідом у справі розвитку місцевого самоврядування. Позитивний досвід такої співпраці існує вже упродовж десяти років, відколи було підписано угоду між Заставненською сільською радою та ґміною Целестинув, а поштовхом до цього стало зацікавлення польської сторони пам'яткою архітектури - костелом у Вижнянах. Біля витоків цього проекту став визначний науковець, Почесний громадянин ґміни Целестинув, професор Сильвестер Поровський та представниця громади Вижнян Надія Руда. Керівник делегації Андрій Леськів запевнив щодо наміру тепер уже Глинянської громади продовжити і розширити напрямки нашої співпраці. Делегація побувала на підприємстві по виробництві поліетиленової плівки, ознайомилася з роботою уряду ґміни, відвідала дитячий садок та спортивний комплекс, поспілкувалася з настоятелем костелу в Целестинові. Господарі прийняли запрошення відвідати Глинянську громаду восени цього року.