Чергова волонтерська допомога була надана Ґміною Целестинув (Республіка Польща) та паном Сакамото Ріотаро Глинянській громаді, Збройним Силам України і новоствореній благодійній кухні і їдальні при парафії УГКЦ Святого Миколая в Глинянах. Співпраця з ґміною Целестинув є дуже плідною. Керівництво і громада ґміни переймаються болем українців, які воюють з жорстоким і підступним ворогом, ворогом, який є загрозою для всього цивілізованого світу. Щиро дякуємо війтові ґміни Целестинув пану Вітольдові Квятковському, працівникам уряду ґміни. Наша подяка великому приятелю України пану Сакамото Ріотаро. Віримо, що скоро настане той час, коли ми зможемо гостинно прийняти дорогих гостей з Целестинові у себе в громаді, поділитися нашими здобутками, показати наші пам'ятки історії, щедро почастувати і подякувати за те, що у важкий час були поряд з нами. Дякуємо волонтерам Андрію Леськіву, заступнику міського голови, Тарасу Мартиняку, підприємцю, за доставку вантажу в Україну. Разом - переможемо!