05 жовтня відбулась позачергове засідання сесії Глинянської міської ради, де було розглянуто такі питання:

1. Затвердження Положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти Глинянської міської ради Львівського району Львівської області.
  2. Завершення декомунізації та деколонізації на території Львівської області.
  3. Затвердження Комплексної програми утвердження української мови на 2023-2026 роки.
  4. Звернення депутатів Глинянської міської ради щодо переслідування волонтерів.
  5. Розгляд заяв і клопотань.
  6. Внесення змін в бюджет Глинянської міської територіальної громади Львівського району на 2022 рік.
  7. Внесення змін в  «Програму благоустрою населених пунктів  Глинянської міської ради на 2022 рік».
  8. Включення елементу НКС «Традиції глинянського  візерункового текстилю» до Переліку національного реєстру з подальшим просуванням до Міжнародних списків.
  9. Передача основних засобів.