Підвівши підсумки тестового опитування думки жителів нашої громади щодо поводження з твердими побутовими відходами можемо зробити проміжні висновки - низька активність жителів свідчить або про байдужість або про відсутність чіткого бачення алгоритму дій побудови чистого довкілля. Мусимо напрацювати чітку стратегію вирішення цієї проблеми, обов'язкову до виконання, бо кожна людина продукує сміття, а отже позиції «мене це не стосується» бути не може!

Проблема поводження з ТПВ нікуди не зникне, а може лише накопичуватись, якщо її не вирішувати.

Тим часом - 60% домогосподарств не уклали угоди на вивіз ТПВ, збитки бюджету від цього складають 670 тисяч гривень. Тисячі гривень оплачуємо з бюджету на утилізацію несанкціонованих самовільних сміттєзвалищ, а на покращення умов і технічного оснащення КП «Зодчий» завжди брак коштів.

«Чисто там, де дотримуються правил благоустрою.»-відмітив директор КП «Зодчий» Василь Ярема.

А тим часом нижче результати.