Повідомлення про оприлюднення Проекту детального плану території (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

1. Проект детального плану території земельної ділянки площею 0,8000 га кадастровий номер 4621882200:05:000:0563 і земельної ділянки площею 2,0000 га кадастровий номер 4621882200:05:000:0564 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій на території Глинянської міської ради Львівського району Львівської області.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Глинянська міська рада (80720, Львівська обл., Львівський р-н, м. Глиняни, вул. Шевченка, буд. 38).

Розробник ДПТ – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація»

Розробник СЕО – ТзОВ «Центр Проект ЛТД».

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 15.12.22 р. по 15.01.23 р.;

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень на поштову адресу: Глинянська міська рада (80720, Львівська обл., Львівський р-н, м. Глиняни, вул. Шевченка, буд. 38).

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

19.01.23 року о 13:00 в приміщенні народного дому с. Заставне , Заставненського старостинського округу, Глинянської міської ради Львівського району Львівської області за адресою: 80724, Львівська обл., Львівський р-н, с. Заставне, вул. Миру, буд. 1. Відповідальна особа за проведення громадських обговорень  - начальник відділу містобулдування та архітектури-головний архітектор СИРВАТКА Андрій

г) Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Глинянська міська рада (80720, Львівська обл., Львівський р-н, м. Глиняни, вул. Шевченка, буд. 38).

ґ) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується проекту є Глинянська міська рада.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО : не передбачено.