Фото без описуПовідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

1) Проект детального плану території по зміні функціонального призначення земельних ділянок, які розташовані на території Глинянської міської ради (на даний момент за межами населеного пункту, що примикає до міста Глиняни з північно-західної сторони. 

За функціональним призначенням територія проектованих об’єктів в межах розроблення детального плану передбачається для будівництва та обслуговування виробничих об'єктів.

2) Орган, що буде приймати рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Глинянська міська рада Львівської області.

Розробник ДПТ – ТзОВ «ПО «УкрЗахідУрбанізація».

Розробник СЕО – ТзОВ «Еко Центр Проект».

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 29.12.2022р. по 29.01.2023;

б) відповідальна особа за організацію проведення громадських слухань – начальник відділу містобудування та архітектури – головний архітектор Глинянської міської ради Сирватка Андрій;

в) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Глинянська міська рада Львівської області (вул. Т. Шевченка, 38, м. Глиняни, Львівський р-н, Львівська обл., 80721)Фото без опису.

г) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

02.02.23 року о 13:00 в актовому залі Глинянської ЗОШ, за адресою: 80721, Львівська обл., Львівський р-н, м. Глиняни, вул. Шевченка, 36.

ґ) Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Глинянська міська рада Львівської області (вул. Т. Шевченка, 38, м. Глиняни, Львівський р-н, Львівська обл., 80721). 

Адреса сайту: hlyniany-rada.gov.ua/

д) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Глинянська міська рада Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО: не передбачено.