Депутатським корпусом розглянено всі проекти рішень, запропоновані та затверджені порядком денним.

Всі питання є важливими для благоустрою та соціально - економічного розвитку нашої громади.

Погодженовиділити кошти з місцевого бюджету на підтримку інших установ та організацій, фінансування яких має проводитись з державного бюджету.

Гостро стояло питання перейменування вулиць, головою громади був запропонований компромісний варіант щодо додаткового терміну обговорення, щоб врахувати пропозиції всіх жителів.

Також було представлено нового директора КП "Зодчий" - до роботи приступив Михайло Балич. Подякували за роботу Василю Яремі, в якого завершився трудовий контракт. Маємо надію, що комунальне підприємство буде рухатись до покращення надання послуг жителям громади, новацій в роботі, розширення матеріально-технічної бази, звісно з дотриманням жителями своїх обов'язків та дотримання правил благоустрою.

"Тільки спільно ми зробимо нашу громаду самодостатньою. Дякую депутатському корпусу за роботу, жителям громади за порозуміння. Перелік розглянених питань до ознайомлення додаємо." - відмітив голова громади Володимир ЧОРНОПИС.