Ворог наніс чергового підступного удару по території України. Внаслідок нічного ракетного удару пошкоджено цивільні приватні житлові будинки та об'єкти інфраструктури, школа, Народний дім на території Глинянської територіальної громади. Дякувати Богу - жертв немає. На місці Влучання працюють працівники поліції та ДСНС. Веде свою роботу староста старостинського округу, де відбулось падіння ворожої ракети - цец центр населеного пункту. Працює комісія міської ради щодо встановлення нанесених збитків.

Вчергове звертаємось до жителів нашої громади - не ігноруйте сигнал повітряної тривоги, на території громади не достатньо тимчасових сховищ, просимо облаштувати свої підвальні приміщення, запас води, одяг, світло і не покидати сховищ до завершення повітряної тривоги.

Бережімо себе, ворог буде покараний за свої злодіяння проти цивільного населення, нас не залякати. Україна вистоїть та переможе.

Співчуття рідним інших громад, які загинули від рук московитів цієї ночі і одужання пораненим.

Слава Україні!!!