Як повідомлялось раніше, депутатським корпусом Глинянської міської ради підтримано звернення до Голови Верховної Ради України, ініційоване головою ТГ Володимиром Чорнописом та підготоване директором КЗ "Центр надання соціальних послуг" Мирославою Бабінською, про присвоєння звання Героя України (посмертно) Миколі Лемику.

Звернення затверджено рішенням сесії Глинянської міської ради від 12.05.2023 року № 3509 та скеровано Голові Верховної Ради України 27.06.2023р.

Виконавчому комітету надано проміжну відповідь щодо нашого звернення, що доводимо до відома жителів Глинянської ТГ, зокрема Куровицького старостинського округу с.Солова, де народився наш Герой.