В рамках участі в проєкті «Людський вимір - інклюзивні дані для стабільності та розвитку», Глинянська територіальна громада отримала сучасні засоби для проведення соціологічних досліджень - ноутбук та вісім планшетів, представники громади здобули нові знання та досвід у сфері вивчення громадської думки.

Даний проект реалізований за сприяння Міжнародної організації з міграції («МОМ»), яка входить до системи ООН і Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

Нагадуємо, що наразі триває другий етап проекту, до якого була відібрана Глинянська громада, та вже відбулась перша діалогова сесія - метою якої було визначити основні проблеми громади. Після завершення цього етапу громада матиме можливість отримати підтримку у формі технічного забезпечення для покращення якості надання послуг населенню.

Разом до Перемоги!!!

Слава Україні!!!