25 липня 2023 року в стінах міської ради відбулось чергове засідання виконкому, на якому розглянули такі питання:

1. Про стан соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади.
2. Про підготовку та відзначення на території територіальної громади 32-ї річниці Незалежності України.
3. Про внесення змін в рішення виконкому № 110 від 15.11.2022 року «Про створення комісії по обстеженню майна, визначення збитків власникам землі та землекористувачам пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації»
4. Про затвердження уточненого плану та звіту про виконання міського бюджету Глинянської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року.
5. Про виділення коштів для придбання шкільного автобуса .
6. Про внесення змін до бюджету Глинянської міської територіальної громади Львівського району на 2023рік.
7. Про призначення відповідального за складання та подання звітності зі статистичного моніторингу функціонування ЦНАП Глинянської міської ради Львівського району Львівської області.
8. Про внесення змін в персональний склад опікунської ради при виконавчому комітеті Глинянської міської ради.
9. Про надання статусу дітей – сиріт.
10. Про затвердження висновку комісії з питань захисту прав дитини
11. Про затвердження актів матеріально-побутових умов.
12. Про затвердження акту обстеження зелених насаджень.
13. Про присвоєння адреси.
14. Про видачу дубліката про право особистої власності на квартиру.
15. Про присвоєння адресної нумерації житлового будинку.

Рішення будуть оприлюднені на сайті в розділі "Офіційні документи"