Глинянська міська рада Львівського району Львівської області прийме на вакантну посаду:

- головного спеціаліста відділу архітектури Глинянської міської ради (1 посада)

Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади:

Громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Вміння організовувати та планувати роботу, обгрунтовувати власну позицію, володіння навиками підготовки ділових документів, здатність ефективно взаємодіяти-дослухатися, сприймати та викладати думку, працювати в команді. Досвід та вміння працювати з людьми та ефективної координації з іншими,  дотримання правил ділового етикету.

Володіння комп'ютером -- рівень досвідченого користувача, досвід роботи з офісними програмами Microsoft (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі інтернет, вміння використовувати комп'ютерне обладнання та офісну техніку.

Стаж роботи по спеціальності не менше одного року.

На посаду приймається особа без проведення конкурсу у порядку та на умовах передбачених Законом України "Про правовий режим воєнного стану".