Шановні українці, дорогі наші воїни!

Сьогодні одне з найважливіших свят нашої держави – День Збройних Сил України!

У такий знаменний день вітаємо чоловіків, жінок, і всіх, хто стоїть у цей нелегкий час на захисті нашої Батьківщини! Це свято справжніх патріотів, які виконують своє завдання, захищають із зброєю у руках своїх рідних, нашу країну від лютого ворога.

Щира подяка нашим воїнам за мир та спокій в наших домівках, за служіння, сміливість та готовність захищати свою Батьківщину.

Від усієї душ бажаємо Вам, наші захисники, добрих надій, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили, живими і здоровими повернутись додому.

Низько схиляємо голови перед полеглими героями, віддаємо свою шану і подяку їм та їх рідним. Ми ніколи не забудемо їхній подвиг.

Слава Україні!!! Слава ЗСУ!!! Україна переможе!!!

Виконком Глинянської міської ради.

Голова територіальної громади – Володимир Чорнопис.