До відома жителів Глинянської територіальної громади!

По території нашої громади проходить багато доріг, що поділяються на дороги державного, обласного, місцевого та комунальні дороги. За значенням доріг розподіляється їх утримувач ( організація, що здійснює їх обслуговування).

Глинянська міська рада є балансоутримувачем тільки доріг комунальної власності (комунальні дороги), які перебувають на обслуговуванні громади.

Послуги по обслуговуванню доріг комунальної власності на території нашої громади надає КП «Зодчий», керівник Михайло Балич. В наявності комунального підприємства, на даний час, є 3 одиниці техніки.

Відповідальним у напрямку господарської діяльності являється заступник міського голови Ярослав Паньків.

Міська рада може допомагати, надавати спів фінансування на ремонт даних доріг та допомогу на  їх утримання лише у випадку, якщо наші комунальні дороги будуть у хорошому стані.

Надаємо перелік доріг, які не перебувають на балансі Глинянської міської ради. Обслуговування їх входить до зони відповідальності департаменту дорожнього господарства ОДА.

Дороги районного значення, що проходять на території Глинянської територіальної громади.

Індекс дороги

Назва дороги

Протяжність, км

Підприємство, що обслуговує та на чиєму балансі перебуває