20 лютого - День Героїв Небесної Сотні!

День, який нагадує нам про жертви і мужність тих, хто боровся за свободу, незалежність та гідність нашої держави.

Пам'ятаймо кожного героя,

з любов'ю, повагою та вдячністю. Вони віддали найбільшу цінність - своє життя, заради справедливості та кращого майбутнього для всіх нас. Нехай їхній подвиг стане назавжди символом нашої боротьби за правду, свободу та гідність.

Нехай День Героїв Небесної Сотні стане не лише днем скорботи, але й днем відродження нашої волі та мрії про кращу Україну.

За сумним збігом обставин 20 лютого 2014 року розпочалася сучасна російсько-українська війна. Тоді були вперше зафіксовані перетини державного кордону України збройними силами російської федерації через Керченську протоку.

Дякуємо кожному солдату, який боронив і боронить Україну, дякуємо кожному, хто зміцнює оборону й забезпечує українських воїнів усім необхідним, дякуємо усім активістам, які борються за нашу країну в тилу!

Разом переможемо !!!