Фото без описуФото без опису

Проведено чергове комісійне обстеження захисних споруд цивільного захисту шкіл Глигнянської ТГ та протирадіаційного укриття м. Глиняни. Минулі роки зусиллями працівників шкіл, міської ради та залучення коштів бюджету міської ради в сумі 154 757 грн. Ці обєкти було приведено до умов, що в деякій мірі відповідають стандартам, але цього замало.

Головою Глинянської ТГ Володимиром Чорнописом в присутності першого заступника А. Леськіва, керівника відділу освіти, культури, молоді та спорту м. Колодій проведено огляд тимчасових укриттів.

Прийнято рішення по продовженню робіт і приведення споруд цивільного захисту у належний стан: ремонт стін та підлоги, підведення вентиляції, інженерних мереж, санвузлів,встановлення віконних та дверних блоків. Всі роботи по капітальних ремонтах обєктів планується провести за кошти місцевого бюджету.

Звісно, будемо вдячні, якщо долучиться місцевий бізнес.