Фото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 27 березня відбулося чергове засідання виконкому Глинянської міської ради, на якому розглянули такі питання:

1. Про проведення місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану в населених пунктах територіальної громади в 2024 році.
  2. Про створення консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при Глинянській  міській раді та затвердження Положення про них.
  3. Про затвердження плану реагування на надзвичайні ситуації Глинянстької міської ради.
  4. Про визначення відповідального за охорону культурної спадщини,           що знаходиться на території   Глинянської  територіальної громади.
  5. Про внесення змін  в персональний склад опікунської ради при                                                                                 виконавчому комітеті Глинянської міської  ради.
  6. Про внесення змін в комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Глинянської міської ради.
  7. Про затвердження протоколу опікунської ради.
  8. Про порушення клопотання присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
  9. Про прийняття на обслуговування у КЗ «Центр надання соціальних послуг» Глинянської міської ради одиноких громадян.
  10. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень.
  11. Про затвердження актів обстеження матеріально побутових умов.
  12. Про видачу дубліката про право особистої власності на житловий будинок в с.Заставне.
  13. Про видачу дубліката про право особистої власності на житловий будинок в селі Перегноїв.
  14. Про присвоєння адрес житловим будинкам на території ТГ.

Рішення будуть оприлюднені на сайті в розділі «Офіційні документи».