Фото без описуФото без описуФото без опису

Відбулася чергова XXXVIII сесія Глинянської міської ради. Депутатським корпусом без змін та доповнень в цілому затверджено порядок денний:

1. Про внесення змін до бюджету Глинянської міської територіальної громади Львівського району на 2024 рік.
  2. Про внесення змін до Програм  Глинянської  територіальної громади на 2024 рік.
  3. Про затвердження Програм Глинянської територіальної громади.
  4. Про затвердження рішень виконкому.
  5. Про надання одноразових допомог деяким категоріям громадян.
  6. Про проведення електронних торгів щодо права укладення договору оренди нежитлового приміщення,що знаходиться за адресою с.Перегноїв вул.Львівська,2.
  7. Про затвердження кошторисів.
  8. Про врегулювання питання вивезення твердих побутових відходів з території Глинянської міської територіальної  громади.
  9. Про включення в перелік об’єктів комунальної власності першого типу,які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів з права укладення договору оренди нежитлового приміщення,що знаходиться за адресою с.Великий Полюхів вул.Головна 28
  10. Про внесення змін до рішення Глинянської міської ради №169 від 01.02.2021 року.
  11. Про затвердження містобудівної документації на місцевому рівні детального плану території для розміщення зеленої зони загального користування в с.Перегноїв Глинянської міської ради Львівського району Львівської області(поза межами населеного пункту).
  12. Розгляд земельних питань
  13. Різне

Присутнім на сесії жителям громади надано можливість в різному висловити свою думку щодо життєдіяльності громади. Виникали спірні питання щодо регламенту, звітності міського голови, доцільності прямих трансляцій сесій, коли обговорюються питання обороноздатності, місць знаходжень укриттів в умовах військового стану.

До цих зауважень жителі не дослухались. Про ці порушення наголошував голова ТГ.

На сесії прийнято ряд життєво необхідних рішень у відповідності до затверджених програм, а саме:

• Програма підтримки КНП «Глинянська міська лікарня». Загальна сума на придбання УЗД обладнання та внутрішньо порожнинного датчика 710000 грн.
  • Програма підтримки ВПО зареєстрованих на території ТГ 50000 грн.
  • Комплексна цільова програма соціальної підтримки (допомога хворим, пораненим бійцям ЗСУ та поховання непрацюючих громадян) – 370000 грн.
  • Зміни в програмі забезпечення осіб з інвалідністю медичними та іншими засобами -214324 грн.
  • Послуги з випробовування та аналізу питної води – 32370 грн.
  • Ремонт (старого) автобуса Заставнянського ЗЗСО  -55000 грн.
  • Поточний ремонт кабінету безпеки Глинянського ЗЗСО – 39800 грн.
  • Навчання кочегарів – 1620 грн.
  • Аналіз питної води у садочках -13925 грн.
  • Програмне забезпечення для централізованої бухгалтерії – 20000 грн.
  • Програма підтримки «Обдаровані діти» - 10000 грн.
  • Послуги автовишки для шкіл -30000 грн.
  • Технічне обслуговування газового обладнання:

садочки – 5370 грн.

клуби – 16980 грн.

• Програма фінансової підтримки КНП «Глинянська міська лікарня» капітальний ремонт санвузлів – 232000 грн.
  • Програма підтримки ЗСУ, ТРО – 500000 грн.
  • Капітальний ремонт укриттів пяти шкіл – 4776660 грн.
  • За поданими заявами громадян згідно комплексної цільової програми соціальної підтримки населення Глинянською міською радою виплачено110 000 грн.
  • Також  було розглянуто всі земельні питання та ряд звернень громадян.

Дякуємо депутатському корпусу за плідну роботу, ЗСУ за можливість приймати рішення  в такий складний час.

Гостро стояло питання щодо поводження з твердими побутовим відходами. Прийнято рішення ,яке, як наголосив голова ТГ ,потрібно було приймати ще чотири роки тому. Зараз будемо мати нелегкий перехідний період, але такий стан з несанкціонованими залишками як в нас , шкодить довкіллю, думаю більше аніж будь яка сміттєсортувальна лінія, якої в нас нажаль немає. Хто зголоситься приймати наші ТПВ побачимо, робота ведеться.