Про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації

Глинянська міська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території орієнтовною площею до 80 га, що знаходиться в межах Глинянської міської ради Львівського району Львівської області (поза межами населених пунктів, включно з земельною ділянкою кад. № 4621884800:03:000:0106) з метою визначення площ та параметрів використання земельних ділянок для ведення різних видів сільськогосподарської діяльності та рекреації.

Щирі вітання з Днем народження!

Глинянська міська рада щиро вітає з  Днем народження начальницю Відділу освіти, культури, молоді  та спорту Глинянської ТГ КОЛОДІЙ Мирославу Іванівну. Бажає Вам нових перемог, нових звершень, тільки приємних досягнень і тільки вирішуваних завдань. Нехай кожен Ваш день починається з щирої посмішки та гарного настрою, а улюблена робота не перестає надихати. Ми Вас дуже, цінуємо, любимо і поважаємо. Довгих років життя і досягнення всіх поставлених цілей.