Затвердження детального плану

Глинянська міська рада Золочівського району Львівської області повідомляє, що на XIX сесії VII демократичного скликання Глинянської міської ради від 12.11.2017 р. №424 прийнято рішення про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування обєктів енергетики, які виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії (будівництво енергетичного поля обєкту альтернативної енергетики - станції з використанням енергії сонця) по вул. Львівській в м. Глиняни

Пройшли громадські слухання

В приміщенні будівлі НВК «Мозаїка» 7 листопада 2017 року 1400 годині відбулися громадські слухання, щодо обговорення детального плану території для будівництва та обслуговування об’єктів енергетики, які виробляють енергію з альтернативних джерел енергії (будівництво енергетичного поля об’єкту альтернативної енергетики – станції з використанням енергії сонця) по вул. Львівська в м. Глиняни Золочівського району Львівської області. Проект розроблений колективом ТзОВ «Інститут геоіформаційних систем» по замовленню Виконавчого комітету Глинянської міської ради.