Відповідно до статей 8,10,16,19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 (далі – Порядок № 555), Глинянською міською радою проводяться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення генерального плану с. Підгайчики Глинянської міської ради Львівського району Львівської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Замовник: Глинянська міська рада Львівського району Львівської області(до 01.01.2021 Підгайчиківська сільська рада)

Розробник: ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем»

Підстава розроблення:  рішення Підгайчиківської сільської ради №456 від 26 січня 2018р

Пропозиції  (зауваження)  можуть  подаватися  в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу  громадських  слухань. Письмові пропозиції подаються з 16 червня 2022 року по 16 липня 2022 року (включно). Письмові пропозиції подаються фізичними особами із  зазначенням  прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим  підписом, юридичними  особами-із зазначенням  найменування  та  місцезнаходження  юридичної  особи.

Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм та інших державних стандартів та правил.

Анонімні пропозиції не розглядаються.

З генеральним планом с. Підгайчики Глинянської міської ради Львівського району Львівської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитися з  16 червня 2022 року по 16 липня 2022 року (включно) у старостинському приміщенні  Підгайчиківського старостиського округу(відповідальна особа – КЛОСОВСЬКА О.) Громадські обговорення генерального плану с.Підгайчики буде проведено 27 червня 2022 року в старостинському приміщенні Підгайчиківського старостинського округу о 13,00. Відповідальна особа – головний спеціаліст(архітектор) відділу архітектури та земельних з ресурсів Глинянської міської ради СИРВАТКА А.

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк  з 16 червня 2022 року по 16 липня 2022 року (включно) Гинянською міською радою відповідно до Порядку № 555: поштою на адресу: Глинянська міська рада, 80720, Львівська обл., Львівський район, м. Глиняни, вул. Шевченка, 38;