Глинянська міська рада щиро вітає з днем народження директорку КЗ "Центр надання соціальних послуг" Бабінську Мирославу Романівну, з днем народження начальницю відділу освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціальних послуг (захисту) Колодій Мирославу Іванівну, з днем народження керівницю хору с.Куровичі Стадник Оксану Василівну, з днем народження начальника КП "Зодчий" Ярему Василя Михайловича, з днем народження культорганізатора в с.Туркотин, завідувачку бібліотеки Олексів Наталію Володимирівну, з днем народження завідувачку НД с.Заставне, бібліотекарку Грущак Оксану Олександрівну,з днем народження завідувачку бібліотеки, культорганізаторку с.Солова Романів Марію Вікторівну, з днем народження адміністраторку ЦНАП Грибанову Наталію Петрівну. А також вітає з днем народження депутата Глинянської міської ради - Галько Павла Богдановича.