Засідання комісії з питань прав і захисту дитини Глинянської міської ради за участі міського голови Володимира Чорнописа, в.о.начальника служби у справах дітей Глинянської міської ради та фахівця з соціальної роботи КЗ “Центр надання соціальних послуг"  Глинянської міської ради відбулося 10 лютого 2023 року.

На засіданні комісії розглядалося питання про системне невиконання сім'єю батьківських обов'язків, жорстоке поводження та вчинення домашнього насильства над малолітніми дітьми, доцільність повернення дітей в сім'ю, захист їх прав та інтересів, і влаштування дітей до дитячого будинку.

Службою у справах дітей Глинянської міської ради ведеться облік дітей із сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

КЗ "Центр надання соціальних послуг" Глинянської міської ради надається послуга соціального супроводу, консультування, інформування з питань соціального захисту та подолання складних життєвих обставин сім'ям з дітьми.