За співфінансування з бюджету  громади та коштів обласного бюджету нами придбано , ще один Школярик.
Відділ освіти ,культури, молоді та спорту Глинянської міської ради під керівництвом Мирослави Колодій, обновлює шкільний автопарк. Це дозволить нашим дітям зручно добиратися до  шкільних закладів.
Сьогодні новенький автобус марки  IZUSU попрямує до Словітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Дякуємо начальнику Львівської військової районної державної адміністрації Христині Замулі, заступнику голови Львівської обласної військової адміністрації Івана Собку за підтримку та надання Глинянській ТГ можливості участі в програмі розвитку освіти Львівщини.

"Надіємось, що це не кінцевий проект, який ми втілили в життя спільними зусиллями." - відмітив голова Глинянської територіальної громади Володимир Чорнопис.