Спільними  зусиллями  збережімо  природу!

Спільними зусиллями збережімо природу!

Кожного року, з приходом весни в селах і в містах, на полях та сіножатях, біля лісів, вздовж доріг недобросовісними громадянами та фермерськими господарствами здійснюється самовільне спалювання відмерлої торішньої рослинності через що утворюються значні пожежі, які завдають неповторної шкоди навколишньому середовищу.

ОГОЛОШЕННЯ !

Шановні жителі Глинянської територіальної громади!

14 березня – День українського добровольця

Добровольці, герої - воїни, медики, священики-капелани, вітаємо з Днем добровольця! Дякуємо за чин! Ви встали на захист рідної землі, не маючи військової техніки, засобів захисту, медичного спорядження, навіть військового досвіду. І перемогли! Зупинили орду, яка чисельно сунула на нашу землю. Уклін вам, безстрашні! Бажаємо вам Божої опіки і щастя у вільній державі. Вклоняємось пам'яті полеглих добровольців. Вам подвиг вписаний в історію України навічно.....