ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ, ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ ТА ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ

Золочівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області повідомляє, що постановою правління Фонду соціального страхування України «Про внесення змін до структурних органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України» від 18.11.2021 №35 з 01 березня 2022 року затверджено нову структуру робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Увага, операція «Первоцвіт – 2022»!

Відповідно до вимог законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ» та «Про Червону книгу України» Глинянська міська рада Львівського району з метою захисту, припинення збору, перевезення і торгівлі ранньоквітучими видами рослин, у тому числі занесеними до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення, долучається до операції «Первоцвіт-2022», а також організовує проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в частині інформування громадськості щодо охорони рослин занесених до Червоної книги України.

Увага! Нагадуємо про заборону самовільного випалювання рослинності!

Кожного року, з приходом весни в селах і в містах, на полях та сіножатях, біля лісів, вздовж доріг недобросовісними громадянами та фермерськими господарствами здійснюється самовільне спалювання відмерлої торішньої рослинності через що утворюються значні пожежі, які завдають неповторної шкоди навколишньому середовищу.

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

День єднання

Відповідно до указу президента сьогодні, 16 лютого, в Глинянській міській раді було урочисто піднято прапор до Дня єднання.